eReport.sk
tréner Vladimír Weiss, foto: tasr

Vladimír Weiss starší zrejme končí na lavičke Gruzínska

V baráži na EURO 2020 sa tím pod vedením Vladimíra Weissa st. stretol s temperamentným súperom z Balkánu so Severným Macedónskom. Domáci na nich nestačili a prehrali 0:1.

Slovenskému trénerovi Vladimírovi Weissovi chýbal posledný krok k tomu, aby doviedol gruzínsku futbalovú reprezentáciu na premiérový záverečný turnaj ME či MS v ére samostatnosti. Štvrtkovú prehru v domácom finále baráže EURO 2020 so Severným Macedónskom 0:1 zobral na seba a ohlásil blížiaci sa koniec vo funkcii, ktorú zastáva od roku 2016.
      

Gruzínci mali šancu postúpiť cez D-divíziu play-off, po semifinálovom víťazstve nad Bieloruskom 1:0 však tentoraz nedokázali v domácom prostredí skórovať. „Mali sme iba jednu strelu na bránku a to nestačí. Výsledok je moja zodpovednosť, ale tak to vo futbale chodí. Celé Gruzínsko dúfalo, no prehrali sme. Súper bol lepší a zaslúžil si postúpiť na záverečný turnaj, kde mu želám veľa šťastia. Moja práca sa tu skončí po dvoch zápasoch Ligy národov, je smutné, že sa končí práve takto,” citoval 56-ročného Weissa oficiálny web Európskej futbalovej únie (UEFA).

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vladimír Weiss starší zrejme končí na lavičke Gruzínska

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti