tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
slovenská reprezentácia, foto: instagram

Slováci odleteli do Belfastu, Hamšík: „Verím, že splníme cieľ“

Slovenskí futbalisti majú so Severným Írskom pozitívnu bilanciu vzájomných zápasov a tieto štatistiky chcú vo štvrtok vylepšiť. Obe krajiny sa spolu streli štyrikrát, dvakrát zvíťazili Slováci, raz ich súper a v jednom stretnutí sa zrodila remíza.

Tentokrát však bude mať ich duel mimoriadnu dôležitosť, len víťaz si zahrá budúci rok na kontinentálnom šampionáte. O postup na EURO 2020 Slováci odleteli zabojovať v stredu dopoludnia s 25 hráčmi na palube. Trénerovi Slovákov Štefanovi Tarkovičovi robilo starosti pri nominácii viacero vecí, koronavírus znemožnil účasť v Belfaste Martinovi Koscelníkovi. Vo finále baráže EURO 2020 nemôže počítať zo zdravotných dôvodov s obrancom Martinom Škrtelom, ktorý avizoval návrat do reprezentačného dresu. V kádri sú však ďalší navrátilci Vladimír Weiss a Tomáš Hubočan.
      

V semifinále baráže Slováci zvíťazili po jedenástkovom rozstrele nad Írskom, tentokrát ich čaká súper s podobným štýlom hry. So Severným Írskom sa stretli v júni pred štyrmi rokmi v Trnave. Pre oboch to bola generálka na EURO 2016, zápas sa skončil nerozhodne 0:0. „Severní Íri majú kompaktný tím s individualitami, ktoré hrávajú v anglickej Premier League, či najvyššiu súťaž v Škótsku. Očakávam vyrovnaný zápas, taktický, ale my pôjdeme vlastnou cestou. Verím, že sa dokážeme nastaviť tak, aby výkon na ihrisku zodpovedal tomu, čo chceme, aby sme ukázali“.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slováci odleteli do Belfastu, Hamšík: „Verím, že splníme cieľ“

Futbal

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku