Hráči West Ham United, foto: tasr

Najkrajší gól sezóny v Premier League? Pozrite sa ako to trafil

Londýnske derby vždy prinášajú zaujímavé momenty. Jedným z nich bol aj zápas medzi Tottenham Hotspur a West Ham United , ktorý priniesol až šesť gólov.

Tottenham už v prvom polčase viedol 3:0. Skóre duelu na štadióne Tottenhamu otvoril už v 1. minúte Kórejčan Son Heung-Min. Onedlho na to pridal ďalšie dva zásahy Harry Kane. Tottenham si myslel , že už má vyhratý zápas. No mýlil sa. „Kladivárov“ vrátil do stretnutia Balbuena , keď v 82 minúte znižoval na 1:3. O tri minutý neskôr si dal vlastný gól stopér Tottenhamu Davinson Sánchez a bolo 2:3. Skutočne skvelý moment prišiel až v závere zápasu. V 94.minúte sa famóznou strelou spoza šestnástky presadil Manuel Lanzini ,ktorý zabezpečil bod pre svoj tím a rozhodol tak o konečnej remíze 3:3. Lanziniho gól bude s najväčšou pravdepodobnosťou ašpirantom na gól roka a to nielen v Anglicku.