Inter, Foto: tasr

Inter Miláno vyrovnal proti Parme v nadstavení na 2:2

Futbalisti Interu Miláno vybojovali až gólom v závere bod proti Parme za remízu 2:2 v zápase 6. kola talianskej Serie A. Za domácu Parmu odohral celý duel slovenský reprezentant Juraj Kucka.

Úradujúci taliansky vicemajster zvíťazil za uplynulé štyri stretnutia iba raz a nachádza sa mimo priečok zaisťujúcich účasť v Lige majstrov. Proti Parme prehrával 0:2, keď po prestávke dvakrát skóroval útočník z Pobrežia Slonoviny Gervinho. Lenže na 1:2 dokázal znížiť striedajúci Marcelo Brozovič a v druhej minúte nadstaveného času vyrovnal hlavou po priamom kope Ivan Perišič. Slovenský obranca Milan Škriniar nefiguroval na súpiske Interu.

Atalanta Bergamo zvíťazila na pôde Crotone 2:1. O oba jej góly hostí sa postaral kolumbijský útočník Luis Muriel.