tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Ján Ďurica, foto: instagram

Bývalý reprezentant Ján Ďurica zakladá futbalovú akadémiu

 Bývalý slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica zakladá vlastnú futbalovú školu s názvom „Mladé levy“. Odštartovať má v januári a okrem klasických tréningov pre deti od 6 do 11 rokov ponúkne aj workshopy a koučing s úspešnými slovenskými športovcami. Mladé „levíčatá“ budú aj pod dohľadom skautov z agentúry Stars & Friends.
      

Futbalová škola bude čerpať z dlhoročných profesionálnych skúseností Ďuricu, ktorý je jej zakladateľom. Niekdajší reprezentačný obranca povedie aj samotné tréningy. Škola si dáva za cieľ priniesť jedinečnú tréningovú filozofiu postavenú na poskytovaní komplexných služieb súvisiacich s rozvojom mladých futbalových talentov od 6 – 11 rokov. Tí sa naučia všetko, čo im pomôže v nasledovaní svojho futbalového sna – od stravovacích návykov cez motivačné stretnutia a koučing s úspešnými slovenskými športovcami až po tipy a triky, ako pracovať s vypätými emóciami, alebo na čo sa zameriavajú skauti.
      

„Trénerská robota je komplex pozostávajúci z mnohých maličkostí. Mal som možnosť vyskúšať si ju aj na klubovej úrovni, no nestačilo mi to a cítil som, že chcem zo seba odovzdať viac a intenzívnejšie. A čo môže byť zmysluplnejšie, ako venovať sa mladým talentom, ktoré to myslia s futbalom vážne? A Mladé levy preto, lebo lev je pre mňa symbolom odvahy prekonávať samého seba, vytrvalosti a nezdolnosti, čo sú vlastnosti, ktoré by mal mať každý futbalista,“ uviedol v tlačovej správe Ján Ďurica.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bývalý reprezentant Ján Ďurica zakladá futbalovú akadémiu

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku