eReport.sk
Zavraždili Slováka vo Švédsku? Polícia: Ruky a nohy, chýbajú!
Obeť vraždy vo Švédsku. Nie je zatiaľ vylúčené, že išlo o občana Slovenska. fb/policiaslovakia

FOTO Zavraždili Slováka vo Švédsku? Polícia: Hlava a ruky chýbajú! Spoznávate ho?

Zavraždili Slováka vo Švédsku? Túto otázku si položila vo štvrtok slovenská polícia. A zároveň sa pýta občanov, či nespoznávajú muža, ktorého fotografiu im poslali kolegovia zo severu Európy.

„Švédska polícia nás požiadala o zverejnenie žiadosti o pomoc pri identifikácii tela muža, ktoré bolo nájdené ešte 9.10.2021 v obci Boras (smrť mohla nastať od 20.9.2021). Úrady tento prípad vyšetrujú ako vraždu. Dôležité časti tela (hlava, ruky) chýbajú,“ informuje Polícia SR na sociálnej sieti.

Policajti vysvetľujú, že na základe expertízneho skúmania švédska polícia zistila, ako mal muž vyzerať. Ide pravdepodobne o človeka v strednom veku a s výškou od 166 do 175 centimetrov.

„Keďže porovnávanie DNA obete vraždy, ani ďalšie analýzy získaných poznatkov v policajných databázach nepriniesli žiadne výsledky, švédska polícia sa obrátila na súkromnú spoločnosť, ktorá na základe DNA vypracovala približnú podobu muža. V prípade, že sa Vám identikit muža na niekoho podobá, napíšte nám súkromnú správu. Ďakujeme!,“ dodali slovenskí muži zákona.

Zdroj: fb/policiaslovakia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Zavraždili Slováka vo Švédsku? Polícia: Hlava a ruky chýbajú! Spoznávate ho?

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti