eReport.sk

FOTO Vyčíňajú v Rakúsku slovenskí Bonnie a Clyde? Ostali po nich kondómy aj lieky

Na slovenskú políciu sa obrátili rakúski kolegovia. U našich západných susedov totiž vyčíňa zlodej, možno aj so ženským komplicom. Predpokladajú, že ide o Slováka alebo Čecha. Mladík lúpi v obchodoch, po čine svoje oblečenie odhadzuje do smetí.

„V Dolnom Rakúsku vyčíňa mladík, ktorý lúpi v obchodoch. Počká si, než tesne pred zatvorením odídu zákazníci a následne s nožom v ruke núti pokladníkov k vydaniu hotovosti. Rakúski kolegovia vedia o troch dokonaných lúpežiach a jednej neúspešnej. Medzičasom boli získané informácie o ďalších siedmich lúpežiach v Rakúsku a jednej v Záhrebe,“ uvádzajú policajti. Podľa svedkov by mohlo ísť o Slováka alebo Čecha. Možno však nie je sám.

„V tejto súvislosti rakúska polícia pátra po identite dievčaťa, ktoré sa vyskytlo na mieste činu,“ dodáva Polícia Slovenskej republiky. Mladý muž by mal mať okolo 20 až 30 rokov. Je vysoký približne 170-175 cm, štíhlej postavy. Má svetlú pokožku a výrazné akné na tvári. Na ľavej ruke medzi palcom a ukazovákom má buď tetovanie, znamienko alebo zranenie.

„Páchateľ sa svojho oblečenia zbavuje v blízkosti miesta činu,“ upozorňujú policajti, ktorý priložili aj fotografie. Z nich je jasné, že sa nezbavuje iba oblečenia, ale aj iných vecí. V smetnom koši skončila aj „kozmetická“ taštička, v ktorej sa nachádzali kondómy, lieky či sponky do vlasov. „Ak máte akékoľvek informácie, pošlite nám ich formou súkromnej správy,“ prosí Polícia SR.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Vyčíňajú v Rakúsku slovenskí Bonnie a Clyde? Ostali po nich kondómy aj lieky

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport