eReport.sk
Nabúrané autá na košickom parkovisku. Foto: polícia

FOTO Vodič v Košiciach poškodil viacero zaparkovaných áut

Doposiaľ neznámy vodič vo štvrtok (2. 12.) večer poškodil päť áut na Ľudovej ulici v Košiciach. To, či vozidlo, ktoré poškodilo zaparkované autá, šoféroval jeden z dvojice podozrivých, vyšetrujú. K zraneniam osôb nedošlo, celková predbežná škoda bola vyčíslená na 12.000 eur. Informovala o tom košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Vodič viedol osobné auto zn. Mercedes, pravdepodobne podľa polície neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam a vozovke. Na parkovisku počas cúvania narazil do zaparkovaného vozidla zn. Hyundai Accent. Naďalej cúval a narazil aj do ďalších zaparkovaných áut zn. Toyota Yaris aj VW Golf. To po náraze odhodilo do vedľa stojacej Škody Octavia.

FOTO Policajné fotografie z miesta, kde v Košiciach vodič poškodil päť áut

Zdroj: fb/polícia

„V tom momente vodič prestal cúvať a pohol sa dopredu. Narazil do tam odparkovaného vozidla zn. Nissan Quasqai a opäť ďalej pokračoval v jazde po tráve, kde narazil do dvoch stromov a až tie ho prinútili zastaviť a ostať stáť,“ spresnila s tým, že vodič z miesta dopravnej nehody ušiel.

Podľa popisu svedkov z Mercedesu vystúpili a utekali dve osoby, našli ich blízko autobusovej stanice. Vypočuli ich aj podrobili dychovej skúške. „Jeden z dvojice nafúkal 0,48 promile alkoholu v dychu, druhá osoba mala v dychu 0,85 promile alkoholu. Kriminalistický technik zaistil stopy z vozidla a to, či vozidlo šoférovala jedna z tejto dvojice osôb, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ doplnila Ivanová.

Zdroj: fb/polícia

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Vodič v Košiciach poškodil viacero zaparkovaných áut

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti