eReport.sk
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

FOTO VO VNÚTRI Si to ty, Veronika? Remišová zverejnila foto a spôsobila ošiaľ

Ešte stále predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová sa rozhodla, že je najvyšší čas robiť niečo so svojím imidžom. Nielenže totiž stráca dôveru svojich straníckych kolegov, ale aj ľudí. Nedávny prieskum agentúry Focus totiž ukázal, že jej dôveruje 19 % opýtaných, v apríli to bolo až 26 %.

Remišová tak zrejme vyrazila do boja o voliča a na svojej sociálnej sieti si zmenila profilovú fotografiu. Usmieva sa z nej upravená, nalíčená a vyretušovaná vicepremiérka. Viacerým fanúšikom sa jej nová foto páčila. „Tento účes vám pristane,“ chváli jedna z diskutujúcich Remišovej vlasy, ktoré sú na fotke bez kudrlín. „Svedčí vám to. Trochu sa omlaďte, veď ste pekná,“ radí političke ďalšia. „Tu je dôkaz toho, ako sa v pomerne krátkom čase dá schudnúť do plaviek,“ chváli fanúšik.

Ale našli sa aj takí, ktorí si potrebovali rypnúť. Nie je to totiž tak dávno, čo ministerka pre informatizáciu zverejnila fotografiu z pracovnej cesty, na ktorej vyzerala úplne inak. „Photoshop dokáže robiť divy,“ neodpustil si štipľavý komentár jeden z fanúšikov. „Ruku na srdce, 50 % retušované, či?“ drukoval mu ďalší. Hoci prevažovali pozitívne reakcie, zopár ľudí pripomenulo Remišovej, že nie všetko je iba o dobrej fotografii. Dôležité sú aj činy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO VO VNÚTRI Si to ty, Veronika? Remišová zverejnila foto a spôsobila ošiaľ

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti