eReport.sk
Snímka z miesta nehody.
Snímka z miesta nehody. Foto: tasr

FOTO Vážna búračka na D2! Premávka smerom do Bratislavy je už bez obmedzení

V dôsledku vážnej dopravnej nehody, ktorá sa stala na diaľnici D2 za Malackami smerom do Českej republiky (ČR), bola na mieste nehody premávka obojsmerne uzavretá. Po odlete záchranného vrtuľníka diaľnicu uzavretá len v smere do Česka. Bratislavská krajská polícia neskôr na sociálnej sieti informovala, že od 18.15 h je v smere do Česka prejazdný jeden jazdný pruh a premávka smerom do Bratislavy je aktuálne bez obmedzení.

“Policajti momentálne zasahujú na diaľnici D2 v smere do Českej republiky, a to konkrétne v úseku medzi križovatkou Malacky a križovatkou Kúty (23 km),” informovali policajti krátko po 17.20 h.

Zdroj: fb/policiaslovakia

“Pri nehode došlo k zrážke osobného motorového vozidla a diaľničnej patroly, pričom vodič osobného automobilu zostal po náraze zakliesnený vo vozidle,” spresnila Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ). Dodala, že hasiči vyslobodili zakliesnenú osobu z vozidla a následne ju odovzdali do opatery lekárov. Na havarovaných vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia.

Foto: fb/policiaslovakia

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport