eReport.sk
Stavba, v ktorej rodina bývala po požiari.
Stavba, v ktorej rodina bývala po požiari. Foto: polícia

FOTO V osade Hlboké je mimoriadna situácia: Príbytok zhorel do tla, zahynuli dve deti!

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Krízový štáb mesta Liptovský Mikuláš vyhlásil v piatok pre tragický požiar v osade Hlboké mimoriadnu situáciu. Štáb tiež prijal opatrenia na pomoc pre rodičov a preživších členov rodiny z vyhoreného príbytku. Informovala o tom hovorkyňa mesta Viktória Čapčíková.

“Mesto poskytne rodine náhradné ubytovanie v nocľahárni v Hlbokom, stravu prostredníctvom Slovenského Červeného kríža a oblečenie,” doplnila hovorkyňa.

V osade Hlboké v Liptovskom Mikuláši došlo v piatok k požiaru jednoduchej stavby. Zahynuli pri ňom dve deti, ďalšiu maloletú osobu previezli zdravotní záchranári do nemocnice. Požiar likvidovali hasiči z Liptovského Mikuláša, Ružomberka aj Liptovského Hrádku.

Jednoduchý drevený príbytok v osade Hlboké zhorel prakticky do tla. – Foto: fb/policiaslovakia

Žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová uviedla, že na miesto boli vyslané všetky dostupné policajné hliadky. Rovnako aj tím posttraumatickej intervenčnej starostlivosti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Podotkla, že v súčasnosti vykonávajú všetky potrebné prvotné procesné úkony s cieľom zdokumentovania skutku a rozhodnutia v zmysle Trestného poriadku. “Vzhľadom na citlivosť prípadu nebudeme poskytovať k predmetnej udalosti žiadne bližšie informácie až do skončenia vyšetrovania,” skonštatovala.

Zdroj: fb/policiaslovakia

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO V osade Hlboké je mimoriadna situácia: Príbytok zhorel do tla, zahynuli dve deti!

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport