eReport.sk
Vykoľajená električka v Bratislave.
Vykoľajená električka v Bratislave. Foto: polícia

FOTO V Bratislave sa vykoľajila električka! Dopravu už obnovili


BRATISLAVA – Dopravu na Radlinského ulici v Bratislave po rannom vykoľajení električky opäť obnovili. Informuje o tom Dopravný podnik Bratislava aj bratislavská polícia. „Linka 3 premáva opäť po svojej pravidelnej trase,“ uviedol dopravca. Polícia informuje, že premávka je obnovená v oboch smeroch.

Ako sme vás už skôr informovali, na Radlinského ulici sa v sobotu ráno vykoľajila električka. Pravdepodobnou príčinou bola technická chyba na koľajovej trati. K zrazeniu osôb nedošlo. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Martiniaková. Cesta bude podľa polície neprejazdná asi najbližšie dve hodiny.

„Na mieste sa nachádzajú dopravní policajti, ktorí zabezpečujú odklon dopravy. Odporúčame Vám, ak je to možné, aby ste sa tomuto úseku úplne vyhli,“ informovala bratislavská polícia na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/polícia

Dopravný podnik Bratislava na svojom webe bezprostredne po nehode informoval, že pre vykoľajenie električky je prerušená premávka električiek linky 3 v úseku Depo Krasňany – Blumentál. Linka 3 premáva odklonenou trasou.

„Z Komisárok premáva skrátenou trasou po Depo Krasňany a späť. Z Jungmannovej premáva za zastávkou Blumentál cez Vazovovu, Krížnu, Špitálsku od zastávky Mariánska späť na svoju trasu smer Jungmannova,“ uviedol dopravca.

Náhradná autobusová doprava X3 premávala trasou Depo Krasňany, Račianska, Mýtna, Imricha Karvaša, Radlinského, Blumentál, Vazovova, Blumentálska, Bernolákova, Radlinského, Račianska späť po Depo Krasňany.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO V Bratislave sa vykoľajila električka! Dopravu už obnovili

Dnes…

Aktuálne