eReport.sk
Julo Viršík
Julo Viršík. Foto: tasr

FOTO Útočisko Jula Viršíka: V tomto luxusnom dome poslednýkrát vydýchol!

Len včera Slovensko šokovala správa, že jedného z najznámejších slovenských moderátorov Jula Viršíka nečakane zradilo zdravie. Bývalý porotca speváckej súťaže Superstar posledné chvíle svojho života strávil v ústraní v malej dedinke na Zahorí. Viršík tu žil posledné roky a mal naozaj vplyvných a zaujímavých susedov. Ako vyzeralo Viršíkovo útočisko?

Slovenské Miami? Malé Leváre sú malebnou obcou približne štyridsať kilometrov vzdialenou od ruchu Bratislavy. Dedinka sa pýši lukratívnou polohou pri vodnej nádrži Rudava. Rezort, akoby vypadol z oka svojim väčším bratom vo vyhľadávaných svetových letoviskách. Zrejme aj preto učaroval nejednej známej tvári slovenského šoubiznisu, ale aj politiky.

Posledné chvíle Jula Viršíka

Julo Viršík už roky dával prednosť malej obci pred hlavným mestom. Dom kúpil v roku 2008 a do Bratislavy sa vracal počas týždňa najmä pracovne. Podľa moderátorových vyjadrení z médií z minulosti si v malebnej scenérii obce našiel svoje vysnívané útočisko. Nečakané úmrtie prekvapilo celé Slovensko. Moderátorov život mal vyhasnúť v stredu podvečer a dôvodom mala byť zástava srdca. Posledné chvíle strávil v dome s bazénom.

FOTO domu s bazénom Jula Viršíka v Malých Levároch nájdete v GALÉRII

Podľa portálu Topky.sk našli telo zosnulého moderátora najbližší. Tí zrejme už tušili, že nie je všetko s kostolným poriadkom, pretože im dlhšie nezdvíhal telefón. Viršík doslova venoval celý život a talent moderovaniu a preslávil sa nielen ako legendárny porotca v Superstar, ale najmä ako rádio spíker. V 90. rokoch začínal ešte v relácii Slovenského rozhlasu Pozor, zákruta! Neskôr presedlal do už kultového rádia Rock FM a neskôr pôsobil ako programový riaditeľ v Rádiu Okey. Od roku 2015 opäť aktívne moderoval v Rádiu Expres.

Útočisko pánubohu za chrbtom

Malé Leváre sú síce malou obcou, no padla do oka viacerým známym menám. Viršík tak mal naozaj zaujímavých susedov. V blízkosti Rudavy spoluvlastnila jednu z chát exministerka spravodlivosti Katarína Tóthová. Neďaleko vyrástol aj zaujímavý developerský projekt. Súkromnú chatársku oblasť s privátnym jazierkom si vyhliadol napríklad zabávač a herec Peter Marcin.

Oproti ním si stavajú rekreačné chatky aj v súčasnosti najznámejší bratia slovenskej politicko-bezpečnostnej scény, a to chlapci Pčolinskí. Zatiaľ, čo si Peter prihrieva polievočku v tieni hnutia Borisa Kollára Sme rodina ako poslanec, jeho brat sa pasuje s poriadnou šlamastikou. Už dlhšie je totiž väzobne stíhaný za korupciu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Útočisko Jula Viršíka: V tomto luxusnom dome poslednýkrát vydýchol!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti