eReport.sk
Patrik "Rytmus " Vrbovský, foto: profimedia

FOTO Týmto ľudí akurát tak naštve: Rytmus predviedol ohromujúci LUXUS. Outfit za nehoráznu sumu

Hudba a móda nejak k sebe idú. O to viac rap a móda, vďaka ktorému umelci v tomto žánri majú tendenciu ukazovať na to, čo majú, čo si kúpili a ak aj to momentálne nevlastnia, dajte tomu pár dní a budú! Dokonalým príkladom je raper Rytmus, vlastným menom Patrik Vrbovský, ktorý sa luxusom okolo seba veľmi rád chvastá.

Rytmus je na hudobnej scéne už nejaký ten rok. Pred pár dňami si zahral aj spolu so svojimi kolegami z branže na festivale v chorvátskom Zrce. Spolu s ním vystúpili Ego, Separ ale aj napríklad DJ Mairee či EKG. Okrem kvalitnej hudby, ktorú do prímoria doniesli umelci fanúšikov zaujal Patrikov outfit, ktorý na pódiu predviedol.

Farebný komplet, ktorý je z pod rúk módneho domu Louis Vuitton, nie je vôbec to najdradšie čo na sebe raper mal. Veď sám svoj look ohodnotil patrične, a to popisom, ktorý pridal ku svojim fotkám: „Baviť sa o hodnote tohto outfitu je zbytočné, lebo len šperky stáli vyše 100tis €. Milujem moju robotu, lebo v náplni práce je fashion.” Čo hovoríte na neho vy?

FOTO predrženého outfitu rapera Rytmusa nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Rytmus

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport