eReport.sk
Vozidlo skončilo po náraze do stromu v poli. Foto: fb/policia

FOTO Tragédia pri Nových Zámkoch: Na mieste boli mŕtvi dvaja muži a mladá žena!

Obrovská tragédia! Pri smrteľnej dopravnej nehode, ktorá sa stala blízko Nových Zámkov v smere na Nitru vyhasli až tri mladé ľudské životy. To, čo z auta prémiovej značky, v ktorom sedeli spolu piati ľudia ostalo, doslova vyráža dych.

Policajti na sociálnej sieti informujú, že k tragédii došlo v nedeľu ráno asi 500 metrov od Nových Zámkov smerom na Nitru.

Auto sa po nehode zmenilo na kopu šrotu. Foto: fb/policia

„37 ročný vodič osobného auta AUDI A6 combi z doposiaľ nezistených príčin zišiel z cesty a narazil do stromu. Tento náraz bol smrteľný pre troch ľudí z osádky auta – dvoch mužov vo veku 32 a 35 rokov a jednu 24 ročnú ženu. Vodič a 22-ročná spolujazdkyňa boli so zraneniami prevezení do novozámockej nemocnice.,“ popisujú smutné fakty o nehode muži v uniformách.

Vodič auta, ktoré sa po náraze do stromu zmenilo doslova na kopu šrotu, bol po nehode schopný podrobiť sa dychovej skúške. „Jej výsledok bol negatívny,“ spresňuje polícia a dodáva, že okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody a jej príčina sú predmetom vyšetrovania novozámockej polície. „Vyšetrovateľ PZ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestné činy usmrtenia a ublíženia na zdraví.“

Zdroj: fb/policia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Tragédia pri Nových Zámkoch: Na mieste boli mŕtvi dvaja muži a mladá žena!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php