tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Ján Kováčik, foto: profimedia

FOTO Takto si užíval Ján Kováčik pred zatvorením pohostinstiev: V dámskej spoločnosti!

Prvý muž slovenského futbalu hodoval v reštaurácii, kam často zavíta lukratívna klientela.

Vláda sprísnila opatrenia proti koronavírusu. Včera na tlačovej konferencii o tom informovali premiér Igor Matovič, hlavný hygienik Ján Mikas, minister zdravotníctva Marek Krajči a Andrej Doležal, minister dopravy a výstavby.
„Situácia sa výrazne zhoršovala a bude sa zhoršovať aj v ďalších dňoch. V nemocniciach pribúdajú noví pacienti s ochorením COVID-19 a trend nie je priaznivý. Pacienti sú rozložení rovnomerne, personálna situácia tiež nie je dobrá. Viac ako 2 200 zdravotníkov je práceneschopná. Obsadenosť reprofilizovaných lôžok prekročila 50 percent,“ informoval minister zdravotníctva Marek Krajči. Aj z tohto dôvodu sa rozhodli, že gastro prevádzky budú musieť zavrieť aj vonkajšie terasy. Ľudia sa na nich v rámci možností mohli doteraz ako-tak spoločensky vyžiť. Od zajtra je tomu koniec.

Jedlo si dosoľoval

V centre hlavného mesta mali podniky včera večer pred zatvorením plno. Mnoho ľudí sa rozhodlo vyraziť na večeru a naposledy si v podniku uchlipkávať zo svojho obľúbeného nápoja. Do luxusnej reštaurácie na pešej zóne v hlavnom meste sa vybral aj najmocnejší muž slovenského futbalu Ján Kováčik (57) s manželkou Natáliou (37). Dopriali si niekoľko chodov so šumivým vínom. S Natáliou sú manželia iba štyri mesiace. Bývalá Miss Natália Petríkova je od Kováčika mladšia o dvadsať rokov. Ján Kováčik ju požiadal o ruku dva mesiace pred svadbou na dovolenke v Chorvátsku. Veselicu si vystrojili toto leto v kruhu blízkej rodiny v kaštieli Čereňany.

Krušné chvíle


Bývalý riaditeľ televízie Markíza a exminister hospodárstva Pavol Rusko (57), ktorý je stále obžalovaný z prípravy vraždy svojej bývalej spoločníčky Sylvie Klaus-Volzovej, mal v roku 1997 požiadať prezidenta Slovenského futbalového zväzu Jána Kováčika, aby mu sprostredkoval stretnutie s banskobystrickým bosom Mikulášom Černákom (54). K tejto kauze minulý rok Kováčik vypovedal. Stretnutie sprostredkoval tak, že zavolal Milošovi Kaštanovi, bývalému komplicovi Mikuláša Černáka. Ten napokon stretnutie sprostredkoval. O obsahu stretnutia Kováčik pred súdom povedal, že nič nevie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Takto si užíval Ján Kováčik pred zatvorením pohostinstiev: V dámskej spoločnosti!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku