eReport.sk
Richard Sulík, foto: tasr

FOTO Sulík si už obzerá bicykel. V piatok sa teší do obchodov. Nie všetci zdieľajú jeho nadšenie

Už od piatka začnú platiť nové protipandemické opatrenia, ktoré sa uvoľnia pre očkovaných proti covidu a tých, ktorí ochorenie prekonali. Naopak školy sa od druhého stupňa zatvárajú. Napriek tomu sa líder SaS Richard Sulík vytešuje, aké podmienky dokázali v rámci koalície vyboxovať.

So svojimi pocitmi sa dokonca zveril aj na sociálnej sieti. „V piatok otvárame! Nezmyselné zatváranie obchodov a likvidácia ekonomiky skončia. Myslím, že je viac ako načase a teší ma, že táto moja požiadavka dnes prešla,“ mädlí si ruky minister hospodárstva. Priložil dokonca aj fotografiu, na ktorej si vo výklade obzerá bicykel. Lenže nie všetci fanúšikovia sú rovnako nadšení ako Sulík.

– Foto: ig/richard_sulik

Čo školy? Už vám na vzdelaní nezáleží tak ako pred dvomi týždňami,“ pýta sa ministra jeden z nich. „A deti? Vymenili ste deti za obchody. Vážne?“pridala sa ďalšia. „Len uvidíme do kedy to takto ostane. Pri vás aby sa človek bál, čo bude o hodinu. Každú chvíľu iné opatrenie. Počkáme si!“ pripomenul vicepremiérovi diskutujúci fakt, že protipandemické opatrenia sa naozaj menia každú chvíľu. Nespokojní sú však i majitelia gastroprevádzok či kaderníčky. „Veľká škoda, že ste tie služby tiež nedali od 10. 12. Za podmienok, ktoré dodržiavame u nás si dovolím tvrdiť, že sú ďaleko bezpečnejšie ako skúšanie oblečenia,“ upozornila ministra diskutujúca.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Sulík si už obzerá bicykel. V piatok sa teší do obchodov. Nie všetci zdieľajú jeho nadšenie

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti