eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

FOTO Sobotňajšia tragédia: Nehoda pri Harmanci si vyžiadala život matky. Syn bojuje o život

Tragédia, ktorá nemá obdoby. Skupina cyklistov sa počas krásnej slnečnej soboty rozhodla vybrať na výlet v Harmanci. Z toho, čo ich stretlo na ceste behá mráz po chrbte. Skupinka sa už v pôvodnej zostave domov nevrátila.

Podľa informácií, ktoré priniesla TV JOJ, osobný automobil vrazil do skupiny cyklistov. Vodič mal údajne prejsť do protismeru a zachytil 41-ročnú ženu a jej syna. Matka chlapca náraz neprežila a zraneniam na mieste podľahla. Chlapca museli okamžite hospitalizovať a v kritickom stave bojuje v nemocnici o život. Bez zranení vyviazol len otec.

Okoloidúce autá, ktoré nehodu videli, sa snažili rodine pomôcť. V jednom z nich sa viezli aj zdravotné sestry, ktoré neváhali okamžite podať pomocnú ruku a zdravotnú starostlivosť. „45-ročný vodič z nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa pohybovala skupinka cyklistov, došlo k zrážke s cyklistkou a maloletým cyklistom,” informuje hovorca KR PZ BB Mário Bóna. 

A čo spôsobilo nehodu? Dôvody sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície. Podľa informácií, dychová skúška bola negatívna. Vodič povedal, že dostal mikrospánok a v čase nárazu nebol pri vedomí.

Zdroj: Facebook Dopravný servis Banskobystrickýkraj

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport