eReport.sk
rezignovaný minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS)
Richard Sulík (SaS). Foto: tasr

FOTO Smutná správa u Sulíka: Pri brutálnej autonehode zomrel mladý saskár!

Čierny deň u liberálov. Mladý člen strany Sloboda a Solidarita Peter Rakovský zomrel pri autonehode na diaľnici D2. Jeho automobil vrazil do kamiónu a zostal z vozidla doslova nepojazdný šrot.

Ako prvý informáciu priniesol portál topky.sk. „Podľa doterajších informácií došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k nárazu vozidla Suzuki Vitara do kamióna zn. Mercedes. Zrážkou utrpela pravdepodobne jedna osoba vo vozidle Suzuki zranenia, ktorým na mieste nehody podľahla,“ informovala o nehode bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

K zrážke došlo na diaľnici D2. – Foto: FB/Polícia BA kraj

Smrť 28-ročného mladíka a straníka SaS potvrdila následne aj samotná strana. „Peter bol talentovaný právnik a pedagóg, bol aktívny a chcel zmeniť Slovensko k lepšiemu. Touto cestou chceme vyjadriť jeho najbližším, rodine, kolegom a priateľom našu úprimnú sústrasť,“ napísali liberáli na internete.

Autonehoda, pri ktorej zomrel Peter Rakovský. – Foto: FB/Polícia BA kraj

Úprimnú sústrasť vyjadrila aj saskár a bratislavský župan Juraj Droba. „Smútok a bezmocnosť,“ začal dojemne predseda bratislavského samosprávneho kraja. „Touto cestou vyjadrujem jeho najbližším, rodine, kolegom a priateľom úprimnú sústrasť. Peter, budeš nám chýbať,“ dodal Droba.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Smutná správa u Sulíka: Pri brutálnej autonehode zomrel mladý saskár!

Najnovšie