eReport.sk

FOTO – SMERÁK MALIAROM Takto exministra Kamenického nepoznáte: Zvečnil aj Fica! Podobá sa?

Nezdá sa! Občas politici inklinujú aj k umeniu. Dôkazom toho je exminister financií za Smer Ladislav Kamenický. Ten vzal do ruky štetec a farby a pustil sa do maľovania. V týchto dňoch dokonca vystavuje na bratislavskom hrade. Svojim umeleckým nástrojom napríklad zvečnil aj svojho straníckeho šéfa Roberta Fica. Má exminister talent alebo môže štetec zahodiť rovno do koša?

„Veľa z vás sa ma pýtalo, kedy bude výstava mojich obrazov, preto by som vás chcel srdečne pozvať na moju vôbec prvú výstavu obrazov na Slovensku,” vyrukoval nedávno na sociálnej sieti exminister financií.

To sa nevidí každý deň! Ladislav Kamenický vystavuje do konca mesiaca na Západnej terase Bratislavského hradu a niektoré jeho kúsky “sú teda niečo”. Okrem abstraktnejších malieb stavil aj na portrétovanie. Jeho štetcu neušiel napríklad ani Milan Rastislav Šrefánik alebo jeho šéf zo Smeru Robert Fico. Či sa expremiér a predseda sociálnych demokratov Kamenickému podaril, treba nechať asi na individuálnej “recenzii” každého zo zúčastnených.

Podľa fotografií z vernisáže sa kultúrneho zážitku sezóny zúčastnilo viacero známych tvárí. Či už išlo taktiež o smeráka a operného speváka v jednej osobe Dušana Jarjabka, alebo na nepoznanie zarastenú bývalú hlavu štátu Ivana Gašparoviča.

FOTO zo smeráckej vernisáže, ale aj portét Roberta Fica nájdete v GALÉRII

Zdroj: FB/LK

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport