tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Libor Bouček s manželkou Gábinou, foto: instagram

FOTO: Pozrite sa, ako si zariadil byt Libor Bouček s manželkou!

Je to len niekoľko týždňov, čo sa českému moderátorovi narodil syn. Teraz sa šťastný manželský pár pochválil detskou izbičkou a dizajnom interiéru. Podkrovný byt si zariadili v neutrálnych farbách.

Väčšina mamičiek zariaďuje detské izby v infantilných farbách. Musí byť ružová, modrá alebo viacfarebná. S kopou hračiek a ozdôb. Manželka Libora Boučka (40), Gábina (29), išla striedmejšou cestou. Nezaujímala sa o najnovšie trendy či luxus. Pri prvorodenom synovi Albertovi sa riadila vlastným vkusom.

Iba jeden výrazný prvok

Strešný byt na najvyššom poschodí nemá štandardné proporcie. Keďže je pod šikmou strechou, atmosféra v ňom je úplne iná ako v priestore s pravými uhlami. Miestnosti dominuje okno v polkruhu, ktoré je takmer cez celú stenu. Do izby tak prúdi kvalitné denné svetlo. Manželia neexperimentovali a stavili na minimalizmus. Neutrálne farby – biela a sivá – robia priestor čistým s dobrou energiou. Detská postieľka je jednoduchá, manželia riešili zrejme jej funkčnosť, nehľadali módnu vychytávku. Nekonfliktné farby rozbíja zelená tapeta. So svojím životom nebol moderátor nikdy spokojnejší: „Je to päť týždňov, čo som sa stal otcom. Nová rola, na ktorú sa človek tešil, snažil sa pripraviť, ale až počas toho pochopí, že sa to dá len prežiť a ovládanie sa snáď dostaví počas fungovania. Je to nový druh lásky a zodpovednosti. Druh, ktorý je však nesmierne prirodzený,” vyznal sa bývalý manžel Marianny Ďurianovej.

Nahliadnite do podkrovného bytu, kde manželka Libora Boučka zariadila detskú izbu!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO: Pozrite sa, ako si zariadil byt Libor Bouček s manželkou!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku