eReport.sk
Cudzinci nemali pri sebe žiadny platný cestovný doklad.
Cudzinci nemali pri sebe žiadny platný cestovný doklad. Foto: polícia

FOTO Povyskakovali z kamiónov: V Turčianskych Tepliciach zadržali 7 migrantov

Policajti našli na čerpacej stanici v Turčianskych Tepliciach sedem nelegálnych migrantov z Maroka, Palestíny a Južného Sudánu. V návesoch kamióna prešli stovky kilometrov zo Srbska. Osudom mužov sa bude polícia ďalej zaoberať. Informovala o tom v piatok polícia na svojej stránke na sociálnej sieti.

“Migranti vyskočili z dvoch kamiónov, ktoré však už na mieste neboli. Na čerpacej stanici sa nachádzalo sedem dospelých mužov. Tí uviedli, že v kamióne mali ísť zo Srbska,” opísali policajti.

Nelegálnych migrantov si následne prevzala hliadka Mobilnej jednotky Policajného zboru (MJ PZ) Banská Bystrica a hliadka Oddelenia cudzineckej polície (OCP) PZ Banská Bystrica. “Po vyťažení cudzincov na mieste bolo zistené, že ide o päť štátnych príslušníkov Maroka, jedného z Palestíny a jedného z Južného Sudánu,” priblížila polícia.      

Nakoľko cudzinci podľa nej nemali pri sebe žiadny platný cestovný doklad a ani iné povolenie, ktoré by ich oprávňovalo zdržiavať sa na území Slovenskej republiky, boli predvedení na MJ PZ Banská Bystrica a na OCP PZ Banská Bystrica na ďalšie konanie.

Zdroj: fb/policiaslovakia

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Povyskakovali z kamiónov: V Turčianskych Tepliciach zadržali 7 migrantov

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport