eReport.sk
Jana Bittó Cigániková Foto: IG JBC

FOTO politikov bez hanby: Odhalení v bikinách, v trenkách aj s príšerou v ruke!

Každý politik je vo svojej podstate exhibicionista. Na to, aby vedel osloviť voličov a získať si ich pre nejakú politickú ideu či myšlienku, musí najskôr získať ich pozornosť. Niektorí politici preto idú v tomto smere aj do tak ďaleko ako sa dá a neváhajú sa aj trocha odhaliť. Nuž a kedy je na to lepšia príležitosť ako v horúcom lete keď z nás šaty akoby padali samé. Prinášame vám fotografie politikov v plavkách či inak poodhalených.

Niektorí so svoje súkromie prísne strážia, iní pridajú do statusu takmer hocičo. Politika a komunikácia s voličmi sa za posledných pár rokov poriadne zmenila a sociálne siete sa stali jedným z dôležitých nástrojov na získanie si popularity medzi ľuďmi. Preto už v podstate každý významnejší politik má svoje konto na Facebooku aj Instagrame. Okrem rýdzo politických a spoločenských tém sa na radu marketingových poradcov z ich profilov často dozvieme aj to čo si varili na večeru, kde boli na výlete s rodinou či na ako sa volá ich domáce zvieratko.

Všetko v mene hesla čím viac lajkov, tým viac skladovateľov a čím viac skladovateľov tým viac potenciálnych voličov. A tak sa nemôžme čudovať, že sa viacerí politici a političky nehanbia pridať na sociálnu ani polonahé fotky v plavkách či inak pikantné zábery. Niektorí to ani robiť nemusia a ich letné fotky sa nechcene objavia na stránkach rôznych humoristických či satirických profiloch. Poďme sa teda pozrieť ako vyzerajú súčasní ale aj bývalí ministri a poslanci v obnažených pózach.

Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková sa rada na sociálnej sieti pochváli svojimi krivkami v bikinách. – Foto: Instagram JBC

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport