eReport.sk
Spisy o šoféroch na polícii, ktorí porušili zákon.
Spisy o šoféroch na polícii, ktorí porušili zákon. Foto: polícia

FOTO Polícia v Trenčianskom kraji zadržala vodičov: Jeden nafúkal, druhý fúkať nechcel, ďalší nemal vodičák

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU – Policajti z Bánoviec nad Bebravou počas víkendu odhalili vodičov, ktorí jazdili pod vplyvom alkoholu. Jeden sa odmietol podrobiť dychovej skúške, ďalší nafúkal do jedného promile. Iný jazdil v čase, keď mal zadržaný vodičský preukaz. Informovala o tom v pondelok trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

“Rekordérom tohto víkendu v Bánovciach nad Bebravou bol vodič, ktorý nafúkal 1,25 mg/l, čo predstavuje 2,60 promile. Činili sa však aj vodiči v okrese Trenčín. Tam bol rekordérom 24-ročný vodič, ktorý na cesty vyrazil s 2,67 promile alkoholu,” uviedla polícia.

Vozidlo BMW, ktoré jazdilo zo strany na stranu, spozorovali bánovskí policajti na Svätoplukovej ulici v Bánovciach nad Bebravou. “Vodič BMW nafúkal 1,25 mg/l, čo predstavuje 2,60 promile alkoholu.”

Trenčianski policajti odhalili 24-ročného vodiča Peugeotu Boxer, ktorý jazdil pod vplyvom alkoholu. “Podrobili ho dychovej skúške s výsledkom merania 1,24 mg/l, čo predstavuje 2,58 promile alkoholu. Opakovaná dychová skúška ukázala ešte vyššiu hodnotu, a to 1,28 mg/l, čo predstavuje 2,67 promile.”

Oboch spomínaných vodičov policajti obmedzili v zmysle zákona na osobnej slobode a umiestnili do cely. Obaja čelia obvineniu z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.

Zdroj: fb/polícia

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Polícia v Trenčianskom kraji zadržala vodičov: Jeden nafúkal, druhý fúkať nechcel, ďalší nemal vodičák

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport