eReport.sk
Julo Viršík
Julo Viršík. Foto: tasr

FOTO Pohreb Jula Viršíka: Tieto celebrity sa s ním prišli rozlúčiť

Dnes, krátko pred dvanástou sa začal v bratislavskom krematóriu pohreb legendárneho rozhlasového moderátora Jula Viršíka (56), ktorý zomrel 26.5. na následky problémov so srdcom. Rozlúčiť sa s ním prišla nielen rodina, ale aj viaceré známe tváre.

Pred pár dňami zomrela legenda slovenského éteru. Julo Viršík už hrá hity v nebi! Dnes o 11:45 sa v bratislavskom krematóriu konala posledná rozlúčka so známym moderátorom, ale aj porotcom speváckej šou SuperStar. Julo Viršík zomrel 26.5. na svojej chate v Levároch.

Hoci ho manželka po problémoch so srdcom moderátora ešte oživovala, už sa jej ho zachrániť nepodarilo. S obľúbeným Julom Viršíkom sa v týchto minútach lúči jeho najbližšia rodina a priatelia zo sveta šoubiznisu.

S Julo Viršíkom sa prišiel rozlúčil aj Juraj Čurný, Monika Beňová, Marcela Laiferová a Roman Bomboš. Na poslednej rozlúčke s legendou éteru nechýbal ani Oliver Andrásy, Mirec Babjak, Milan Zimnýkoval a Pavol Danišovič. Na pohreb prišiel aj Dodo Dúbravský a Evita Twardzik. Medzi smútiacimi hosťami nechýbal ani mediálny mág Fedor Flašík.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Pohreb Jula Viršíka: Tieto celebrity sa s ním prišli rozlúčiť

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti