eReport.sk
Boris Kollár (Sme rodina). Foto: tasr

FOTO Pandémia nepandémia: Kollár oslávil MDŽ v nemocnici

Ako za starých čias! Šéf parlamentu Boris Kollár v deň, keď si musia Slováci ešte väčšmi utiahnúť protipandemické opasky, sa správa, akoby po pandémii nebolo ani stopy. Práve dnes sa totiž sprísňujú opatrenia v súvislosti s Covid – 19. No za bežných okolnosti by sa politici snažili počas MDŽ nahnať aj zopár politických bodov. Kollárovi pandemická situácia asi veľa nehovorí a slovenským zdravotníčkam okrem vlastného šarmu dnes porozdával aj pestrofarebné kytice.

Okázalé vystúpenia, natrieskané kulturáky a politici vo veľkom rozdávajúci kytičky a úsmevy. Aj takto v minulosti vyzeral Medzinárodný deň žien v réžii niektorých politických špičiek. Dnes veľkolepé gestá prekazila politikom pandémia.

Boris Kollár v nemocnici na Kramároch. – Foto: eReport

Z prísnych bezpečnostných opatrení si ale veľkú hlavu nerobí Boris Kollár. Zatiaľ, čo jeho vláda vyzýva na dodržiavanie prísnych opatrení, zdá sa, že líder Sme rodina bežným ľuďom, až tak príkladom nejde.

Dnes na pravé poludnie si prišiel uctiť zdravotnícky personál do nemocnice na bratislavských Kramároch. Na tom by naozaj nebolo nič zlé, ak by tak nerobil v čase pandémie. Keď bežným ľuďom je odporúčané chodiť mimo svojich domovou len v nevyhnutných situáciách. EReport kontaktoval aj samotné hnutie Sme rodina, či podobná iniciatíva vysiela vhodný signál, no zatiaľ neodpovedali.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika