eReport.sk
Vojaci z nemeckej Military Police a Medical Group vyzbierali v rámci kampane "Blue Light" 2.400 € za vlastnoručne pečené palacinky a kávu.
Vojaci z nemeckej Military Police a Medical Group vyzbierali v rámci kampane "Blue Light" 2.400 € za vlastnoručne pečené palacinky a kávu. Foto: fb/priateliadfnbb

FOTO Nemeckí vojaci obdarovali slovenské deti: Vyzbierali pre ne peniaze zaujímavým spôsobom

Nemeckí vojaci obdarovali slovenské deti. Vojaci z nemeckej jednotky, súčasti medzinárodnej misie v Lešti, venovali Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou (DFNsP) v Banskej Bystrici prostredníctvom Klubu priateľov Detskej nemocnice v Banskej Bystrici finančný dar vo výške 1550 eur.

Túto sumu vyzbierala jedna z vojačiek za strihanie svojich kolegov počas misie na Slovensku. Na sociálnej sieti o tom informovala DFNsP.

Zdroj: fb/priateliadfnbb

Ako uviedla, vojačka svoju šikovnosť pretavila do ušľachtilej myšlienky a peniaze, ktoré si zaslúžila, venovala nemocnici. Tam smerovala aj ďalšia finančná pomoc od vojakov z nemeckej Military Police a Medical Group. V rámci kampane Blue Light vyzbierali za vlastnoručne pečené palacinky a kávu 2400 eur.

Zdroj: fb/priateliadfnbb

„V rámci medzinárodnej misie pôsobili na Sliači, kde každú sobotu organizovali stretnutia vojakov. Za občerstvenie prispieval každý podľa vlastného uváženia s tým, že výťažok pôjde detskej nemocnici,“ priblížila DFNsP.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Nemeckí vojaci obdarovali slovenské deti: Vyzbierali pre ne peniaze zaujímavým spôsobom

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti