eReport.sk
Boris Kollár, Barbora Richterová Foto: facebook

FOTO Najvernejšia? Táto žena trávi u Kollára v nemocnici celé hodiny!

Matka číslo šesť, s ktorou má predseda parlamentu Boris Kollár syna Artura (9), trávi pri jeho lôžku celé dni. Kde sú jeho ostatné krásky?

Žien, s ktorými má deti, je už desať, potomkov má jedenásť. Z tejto kopy žien sa však v nemocnici svätého Michala príliš neukazujú. Posledné dni sme zachytili, ako chodí do jeho izby takmer na dennej báze bývalá plavkyňa Barbora Richterová (31). Športovkyňa sa živila ako krupiérka do momentu, kedy stretla multiotecka. Odvtedy je matka na plný úväzok.

Kedysi blondína, dnes tmavá bruneta Barbora Richterová poctivo navštevuje otca svojho syna, foto: profimedia


Boris Kollár (55), ktorý mal autonehodu koncom októbra a takmer prišiel o život, sa stále zotavuje zo zranení. Vládne vozidlo, v ktorom sa viezol predseda parlamentu, sa zrazilo s osobným autom. V aute sedela, okrem ochrankára, na zadnom sedadle aj modelka Mirka Fabušová (35), ktorá vyviazla s dochrámanými rebrami. „Vracal som sa cez Dunajskú Lužnú. V tom čase som si volal s kamoškou, povedal som jej, že som u nej v Lužnej. Tak ma požiadala, že či ju nehodím do mesta do lekárne, že naspäť pôjde taxíkom. Tak som povedal, že nemám problém,” opísal svojimi slovami udalosti pred nehodou a vysvetlil, prečo s Fabušovou nerešpektovali nariadenie nevychádzať z domovov. Keď sa zotavoval, informoval o svojej operácii: „Najprv som sa dostal do Nemocnice Svätého Michala, odkiaľ ma previezli do Petržalky, kde mi urobili prvý cievny zákrok. Po zákroku ma previezli na traumatológiu na Kramáre, kde ma dali dokopy a naozaj vytrhli hrobárovi z lopaty,“ popísal udalosti v krátkom videu z nemocnice štátnik, hlavu ktorého teraz „zdobí“ železná konštrukcia.

Ostala len jedna?

Tesne po nehode sa v nemocnici zišli jeho rodinní príbuzní vo veľkom počte. Prišla Andrea Heringhová, Petra Krištúfková aj brat Ľudovít Goga. Dokonca aj spolustraníci. Lenže čas preverí, kto je Kollárovi naporúdzi. Pred nemocnicou neustále stojí vládna ochranka a sleduje okolie.
Uplynulý týždeň strávila pri Kollárovi, zo širokého diapazónu matiek, celé dva dni Barbora Richterová. Do nemocnice prišla kedysi výrazná blondína v teplákovej súprave, zakaždým s papierovou taškou. V stredu pobudla v zariadení vyše štyroch hodín. Odchádzala za tmy, o ôsmej večer. Rovnak tak si pre šéfa parlamentu vyhradila nedeľu. Až do dvadsiatej prvej hodiny. Inú multioteckovu lásku sme nezachytili.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Najvernejšia? Táto žena trávi u Kollára v nemocnici celé hodiny!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti