eReport.sk
Muž sa ukájal vo vlaku. Foto: facebook

FOTO Muž masturboval vo vlaku: Nie je to jediný prípad. Je ich viac! Čo robiť v takejto situácii?

Iba pred pár týždňami informovala polícia o obvinení 35-ročného Lukáša z prečinu výtržníctva, ktorý vo vlaku smerujúcom do Bratislavy masturboval pred ostatnými cestujúcimi.

V priebehu včerajšieho dňa ľudia na Instagrame polície zaslali fotografiu, na ktorej sa má starší muž “obšťastňovať” pred dievčatami, avšak bez bližších informácií. K incidentu malo dôjsť podľa dostupných informácií asi pred mesiacom. Týmto incidentom sa už zaoberá príslušný útvar železničnej polície v Polícia SR – Trenčiansky kraj.

Prečítajte si:

Zdroj: Facebook Polícia SR

Podobným incidentom sa zaoberá aj železničná polícia v Polícia SR – Žilinský kraj, ku ktorému došlo iba pred pár dňami. Aj v tomto prípade už prebiehajú procesné úkony. Viac informácií poskytneme neskôr, keď to procesná situácia dovolí.

Čo robiť, ak ste svedkom takýchto incidentov vo vlaku?

Už po prvom podobnom prípade sme zintenzívnili hliadkovú činnosť vo vlakoch, aby aj prítomnosť samotných policajtov pôsobila preventívne.

V závislosti od konkrétneho prípadu je jednou z možností, okrem napríklad upozornenia vlakového personálu, kontaktovať políciu na čísle 158, polícia v takom prípade môže prípad riešiť hneď na najbližšej vlakovej stanici, kde zastaví vlak.

Tiež je možné podať trestné oznámenie na najbližší útvar Policajného zboru, polícia oznámenie vždy príjme a orgán činný v trestnom konaní, prípadne správny orgán, rozhodne o ďalšom postupe.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti