eReport.sk
Na policajnej snímke drôt, o ktorý sa motorkár zachytil.
Na policajnej snímke drôt, o ktorý sa motorkár zachytil. Foto: polícia

FOTO Motorkár sa pri Lendaku zachytil o nastražený ostnatý drôt! Skončil v nemocnici

LENDAK – Trestné stíhanie vo veci ublíženia na zdraví začala polícia v súvislosti so zranením motocyklistu v obci Lendak v okrese Kežmarok. Na lesnej ceste v lesnom poraste v katastri obce niekto na viacerých miestach úmyselne osadil ostnatý drôt. Motocyklista sa o jeden z nich zachytil, so zraneniami skončil v nemocnici. O prípade informuje prešovské krajské policajné riaditeľstvo na sociálnej sieti.

“Doposiaľ neznámy páchateľ v katastri obce Lendak v lesnom poraste, cez ktorý vedie lesná cestička, natiahol medzi dva stromy ostnatý drôt vo výške približne 1,5 metra,” priblížila polícia s tým, že v nedeľu (7.11.) sa oň pri prejazde na terénnom motocykli prilbou v oblasti tváre zachytil 31-ročný miestny muž. Zranenia, ktoré si vyžiadali jeho hospitalizáciu, utrpel pri následnom páde.

FOTO Miesto nehody, na ktorom motorkár utrpel zranenia, pre ktoré ho museli hospitalizovať

GALÉRIA – Foto: fb/polícia

Polícia po incidente našla v lesnom poraste ďalšie dve miesta, na ktorých bol takto natiahnutý ostnatý drôt. “Dnes policajti lokalitu opäť prehľadali, ďalšie takéto pasce už nenašli,” uzavrela polícia v pondelok.

Zdroj: fb/polícia

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Motorkár sa pri Lendaku zachytil o nastražený ostnatý drôt! Skončil v nemocnici

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti