eReport.sk
Foto: instagram

FOTO LUXUSNÁ vila Jozefa Poláčeka na Kube: O takomto prepychu sa vám ani nesnívalo! Bývať v nej môžete aj vy

Novinka za novinkou. Pred pár mesiacmi Jozef Jopo Poláček priznal, že so svojou druhou ženou čaká dieťa. Zdá sa, že to však nie je všetko čo má moderátor nové. Na Kube, kde žije, vybudoval luxusnú haciendu, s ktorou sa chystá podnikať.

Dlhé roky pôsobil ako moderátor, no nakoniec ho zlákali iné cesty a iná krajina. Objavil svoje podnikateľské zručnosti a tak neváhal a pustil sa do toho. V hlavnom meste Havany si otvoril gastroprevádzky a teraz po najnovšom zo svojho luxusného príbytku vybudoval ubytovanie pre turistov: „Na Kube sa venujem svojej usadlosti, ktorú prenajímam. Dávam ju do podoby produktívnej farmy, to znamená zelenina, ovocie, časom nejaké zvieratá,“ prezradil Novému Času. Onedlho sa chce pustiť do rozsiahlej rekonštrukcie: „Už o chvíľu nás čaká veľká rekonštrukcia všetkého, čo tu je. Ideme z toho urobiť ešte krajšiu vec, ako je teraz. Približne v zime 2022, tá najlepšia strava od môjho kuchára Juana Carlosa, box, salsa, zdravý život, umenie, nejaká tá muzika. To všetko si tu chcem urobiť nielen pre seba, ale aj pre tých, ktorí sem zablúdia, na Kubu, navštíviť ma a užiť si to najkrajšie, čo ponúka tento čarovný ostrov,“ prezradil.

Nový biznis a život na Kube

Jozef Jopo Poláček svojho podnikateľského ducha rozvíja: „Okrem iného, ak dovolí situácia, mali by sme ísť na Kube teraz pozerať nejaké plantáže, lebo sme sa začali rozprávať o tom, že by sme dovážali kubánsku kávu, kakao, rum, tabakové listy sem do Európy,“ doplnil pre Nový Čas.

POZRITE SI luxusná, obrovskú vilu Jozefa Jopa Poláčeka na Havane

Zdroj: Instagram fincarocohavana

Roky žil so svojou exotickou manželkou Glendou, s ktorou má syna. Kráska však už pred niekoľkými rokmi priznala, že to medzi ňou a Jopom veľmi neklape, a že sa skôr ocitli na rovine kamarátskej. Dvojica má byť už dokonca aj rozvedená. To, že má Jopo novú lásku prezradili fotky na sociálnej sieti, v ktorých si na Deň matiek uctil ženy svojho života. Okrem fotografie mami a Glendy zverejnil aj Elizabeth. 

Moderátor teraz musí pendlovať medzi Slovenskom a Kubou: „Tam, kde som, tak sa cítim doma. Moja bývalá manželka so synom žijú na Slovensku, čiže je to môj domov a mám tu rodičov. Ale tým, že na Kube mám tiež to svoje, aj to fyzické, mám tam moju usadlosť a tam sa naozaj cítim doma. Tam je zase moja priateľka s mojou dcérkou. Ja som tak rozkročený cez Atlantik,“ konštatoval na záver.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport