eReport.sk
Renáta Názlerová

FOTO Ľudia jej želali, aby „zdochla“. Známa moderátorka bojovala s covidom. Zmenil ju na nepoznanie!

Známa televízna tvár Renáta Názlerová prežíva náročné obdobie. Niekoľko týždňov totiž bojovala s covidom. Hoci to vyzerá tak, že je z najhoršieho vonku, choroba na nej zanechala stopy. A to nie je všetko. Moderátorka sa musí vyrovnávať aj s urážkami od fanúšikov.

Názlerová totiž na svojej sociálnej sieti v minulosti propagovala očkovanie proti COVID-19. Neskôr však sama ochorela a to sa stalo terčom poznámok. Moderátorka mala totiž vážnejší priebeh. „Pre tých, ktorí si neodpustili blbé poznámky o tom, ako je to možné, že som ochorela, keď som očkovaná. Nechcem ani pomyslieť, aký priebeh by u mňa covid mal, keby som očkovaná nebola,“ odkázala neprajníkom.

– Foto: fb/renata.nazlerova.officialna.stranka

Názlerová opisovala, že počas ochorenia bojovala asi desať dní s vysokými teplotami. Stratila chuť aj čuch, trápili ju bolesti. Musela tak užívať mnoho liekov. Hoci sa pomaly z ochorenia dostáva, trápia ju aj negatívne reakcie niektorých ľudí na jej sociálnej sieti. „Posledné týždne mi dávajú zabrať, ale to už viete. Musím povedať, že to vyprodukovalo aj enormné množstvo komentárov, z ktorých som sa dozvedela, že som sviňa, ktorá si za túto propagandu očkovania nechala zaplatiť, že som tučné prasa, a čo som čakala, veď keby som nebola tučná, tak ani neochoriem, že najlepšie bude, keď zdochnem, a so mnou celá moja rodina,“ šokovala Názlerová, ktorej praskli nervy a všetkým neprajníkom poslala aj štipľavý odkaz.

Takto vyzerá Renáta Názlerová po prekonaní covidu. Neprajníkom prehovorila do duše. – Foto: fb/renata.nazlerova.officialna.stranka

„Vy nie ste zaujímaví, vy ste hlupáci. Vy nie ste siln osobnosti, ktoré si dokážu povedať aj svoje hraničné názory, vy ste nuly,” napísala známa moderátorka, ktorá sa však nezabudla poďakovať všetkým, ktorí ju podporovali.

Čítajte viac:

  1. Eduard Heger (OĽANO).
  2. Podpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard Sulík(SaS).

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Ľudia jej želali, aby „zdochla“. Známa moderátorka bojovala s covidom. Zmenil ju na nepoznanie!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti