eReport.sk
Barbora Švidraňová. foto: profimedia

FOTO Fakt sila. Herečka Švidraňová ukázala brucho po pôrode: Som spokojná, buďte aj vy!

Barbore Švidraňovej trvalo dlho, kým prijala svoje nové telo. Teraz išla s pravdou von a bez hanby ukázala ako na tom je. Nikdy už žiadny modelkovský tip nebude a nerieši to.

Červenovlasá herečka je slobodná mama trojročného syna Gabriela. Ani nie rok po pôrode sa otcom jej syna rozišla. Priznala, že už netvorí pár s talianskym hudobníkom Francescom Mandoliom, a túto kapitolu života raz a navždy uzavrela. Dvojica fungovala od začiatku na diaľku. Pár tvorili necelé dva roky. Ich životné priority, pohľad na výchovu a pracovné tempo sa pod vzťah podpísali. Podľa herečkiných slov sa nerozišli v zlom a s talianskou rodinou hudobníka je v kontakte. Syn nosí jej priezvisko a s výchovou jej pomáhajú rodičia aby sa mohla venovať aj pracovným povinnostiam.

Intímna spoveď

Herečka a speváčka sa rozhodla prijať svoje nedostatky a vyzvala ženy aby sa neriadili reklamami a neporovnávali svoje fyzické proporcie s nedokonalo, dokonalými modelkami, ktoré sa usmievajú v magazínoch. „Na mojej ceste sebalásky a uznania svojej hodnoty mi pomohla jedna zásadna vec. Uvedomenie, že moje telo je jediné miesto, kde môže na tejto planéte sídliť a prejavovať sa moja duša. Nemám iné. A potrebuje ma. Potrebuje cítiť, že sa oň dobre postarám a budem ho ľúbiť. Ja. Nikto iný. Veď ja s ním žijem, vďaka nemu sa zobúdzam každý deň, vďaka nemu môžem cítiť dotyky, môžem niekoho objať, pobozkať, vďaka nemu môžem cítiť vône a chute a počuť hudbu, spievať,” vyznala sa.

Nepremárnite život

„Vďaka nemu si môžem zo srdca zatancovať a schuti sa zasmiať, či sa riadne vyplakať. Vďaka nemu môžem povedať niekomu, ako veľmi ho ľúbim. A keď to dokážem dať navonok, tak prečo by som to nemohla dať aj dovnútra?! Sebe.. Dať takú istú lásku, akú som schopná dať druhému, dám aj sebe! Lebo to nie je pýcha, ani namyslenosť, je to úplne prirodzená vec. Oceniť svoje telo za všetko, čo dokáže zvládnuť. Pretože to len vaša hlava vám tvrdí, že je nedostatočné. To všetky vaše spomienky na urážky od druhých, alebo príliš vysoké nároky sociálnych sietí na to, ako by ste mali vyzerať. Vyserte sa na to. Fakt. Nepremárnite život neustálou sebakritikou,” vyzvala Švidraňová všetky ženy.

Jej odvážne foto kde sa odhalila nájdete v GALÉRII!

Profilový obrázek _basie_

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport