eReport.sk
Foto: instagram

FOTO Haberovci ukázali svoje hniezdočko lásky: WAU! V tej miestnosti mu to robí

Nie nadarmo sa považujú za jeden z najkrajších párov. On talentovaný spevák a ona krásna modelka, ktorá zažiarila už na nie jednom móle. Reč je o Paľovi Haberovi a Daniele Peštovej. Aj keď kráska pôsobí na prvý pohľad chladne a nedostupne, údajne v ich dome nič nechýba. Ani pravá láska.

Dvojica sa vzala pred devätnástimi rokmi, no vyzerajú, ako keby sa do seba zapozerali len prednedávnom. Svoje hniezdočko lásky si zariadili v v najlukratívnejšej časti Praha 4, v Hodkovičkách. Má rozlohu 325 štvorcových metrov a celkový pozemok je šesťnásobne väčší. Jeho cena sa vyšplhala až na niekoľko miliónov českých korún.

K harmónii v ich životoch možno prispieva aj prostredie, v ktorom žijú. Najmä spálňa či kuchyňa, v ktorej to robí modelka spevákovi s veľkou láskou. Práve tam dokazuje, že nie je len nádherná, ale že je žena do voza i do koča. V nej Haberovi vypeká jedna radosť. A ani niet divu, že jedna z najkrajších žien Čiech v nej tak rada trávi čas. Veď pozrite a posúďte sami, či by ste aj vy netúžili po takej kuchyni.

Ako býva Paľo Habera a Daniela Peštová nájdete v GALÉRII

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti