eReport.sk
Súčasný podpredseda parlamentu Gábor Grendel z OĽaNO - NOVA si myslí, že Smer-SSD, Hlas-SD aj SNS smerujú k dohode o zložení novej vlády. Foto: Instagram

FOTO Grendel si kopol do smerákov a pellegriniovcov: Aký je medzi nimi rozdiel?


Veľký deň pre stranu Hlas-SD. Ich líder Peter Pellegrini včera vystúpil a predstavil hlavné piliere svojho programu. Zhrnul ich do pár slov, a to moderné, zdravé, sociálne spravodlivé, bezpečné a zelené Slovensko. Nič na seba nenechalo dlho čakať a na internete ľudí okamžite začali baviť vtipné obrázky. Dokonca si kopol aj  podpredseda Národnej rady SR Gábor Grendel.

Ľudia sa do mimoparlamentnej strany obuli kvôli tomu, že ich dizajn predstavovania sa akosi podobal vystúpeniam strany Smer-SD na deň žien či iných podujatiach. Dokonca nezabudli ani pripomenúť, že takmer väčšina strany sú odídenci zo spomínanej politickej strany, kde lídrom je Robert Fico. Na Internete sa okamžite začali šíriť obrázky s ironickým podtónom, že strany sa od seba vôbec neodlišujú: „ Tvoje tváre znejú povedome,“ znel popis k jednej z fotiek.

Gábor Grendel sa zrejme k podpichovačným memečkám chcel pridať tiež, a tak na svojom facebookovom profile vytvoril anketu: „Pellegrini tvrdí, že Hlas sa od Smeru líši úplne vo všetkom. Súhlasíte?“ a ľudia mali na výber hlasovať. Aj keď na prvý pohľad vyhrala možnosť, že je to „jedna banda“, v komentároch sa našli aj reakcie, ktoré zas útočili na Grendela alebo si na paškál zobrali rovno celú vládu.

Zdroj: Facebook Gábor Grendel

Zdroj: Instagram Zomri

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Grendel si kopol do smerákov a pellegriniovcov: Aký je medzi nimi rozdiel?

KOMENTOVALI STE: