eReport.sk
Foto: facebook

FOTO Drakuloviny v Bolerázi: Agresívny muž dohrýzol svojho kamaráta aj policajta

V obci Boleráz zasahovali v noci policajti z Trstína aj policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky Trnava. O pomoc požiadal policajtov krátko pred 20.00 hod. 73-ročný obyvateľ obce, ktorému sa mal neznámy, bosý muž vyhrážať zabitím.

Policajti situáciu preverili a muža stotožnili. 41-ročný muž bol zmätený, pod vplyvom alkoholu a policajtom tvrdil, že ho chcel kamarát na návšteve v bazéne utopiť. Situáciu vyriešil tak, že ho pohrýzol do nosa a z návštevy utiekol, informuje polícia na svojej sociálnej sieti.

Počas prítomnosti hliadky sa podozrivý muž začal sťažovať na bolesti v hrudníku, sťažené dýchanie a na miesto bola privolaní záchranári. Správanie muža sa začalo stupňovať, začal byť vulgárny a správal sa agresívne až nakoniec odmietol s hliadkou z Trstína komunikovať.


Muž v Boleráze pohrýzol kamaráta aj policajta. – Foto: Facebook Polícia SR

Situácia sa vyostrila aj po príchode hliadky PMJ Trnava. Aj napriek opakovaným výzvam sa muž správal naďalej agresívne, jedného policajta trafil do tváre pohárom s vodou a pri obmedzovaní slobody pohrýzol veliteľa čaty PMJ do prsta. Pri zákroku sa im vyhrážal, kládol aktívny odpor a želal im smrť. Policajti muža nakoniec spacifikovali pomocou elektrického paralyzéru.

Vzhľadom na celé okolnosti vyčíňania muža, ho posádka RPZ za asistencie policajnej hliadky nakoniec previezli do trnavskej nemocnice.Vyšetrovateľka z Trnavy začala vo veci trestné stíhanie pre prečin útoku na verejného činiteľa. Dvaja zranení policajti boli po zákroku ošetrení v nemocnici. Celý prípad je naďalej v štádiu vyšetrovania.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti