eReport.sk
Prezidentka Čaputová s priateľom, foto:tasr

FOTO Dovolenkuje aj Čaputová: Frajera “vyvetrala” na slovenských horách!

Zdá sa, že po relaxe počas letnej sezóny zatúžila aj hlava štátu Zuzana Čaputová. Tá stavila na domácu pýchu, a to hory. So svojím frajerom sa tak vybrali zdolať slovenské kopce na poriadnej turistike.

Prezidentku vídať na oficiálnych akciách najmä v elegantných outfitoch či priliehavých šatách. Reprezentatívne palácové oblečenie tentokrát zavesila na klinec a obliekla si pohodlnú vetrovku a obula turistickú obuv.

Viac o prezidentke tu:

  1. Zuzana Čaputová a Andrej Danko.

„S Jurajom obľubujeme horskú turistiku po Slovensku. A keďže nám vyšlo počasie, tak sme mohli obdivovať aj malebný výhľad z najvyššieho vrchu Nízkych Tatier, z Ďumbiera, ktorý sa nám naskytol. Pozdravujeme a prajeme vám ešte pekný deň,” zaželala fanúšikom prezidentka.

Pozrite si FOTO prezidentky s frajerom na turistike v GALÉRII

Tá je známa tým, že sa nebojí s verejnosťou podeliť aj o detaily zo svojho súkromia. Občas sa tak na jej profile na sociálnej sieti objavia aj spoločné fotografie s jej partnerom Jurajom Rizmanom.

Rizman má za sebou naozaj zaujímavú históriu. V minulosti pôsobil ako hovorca a fotograf organizácie Greenpeace Slovensko a neskôr jej aj šéfoval. Rizman pracoval aj pre Via Iuris, kde mal na starosti kampaňovú agendu. Na moment sa ohrial aj u Čaputovej v paláci, kde u prezidentky pôsobil ako poradca pre životné prostredie.

Krátko na to prebehol vypomáhať k predsedovi parlamentu Jurajovi Šeligovi. Z tejto pozície taktiež už odišiel. Rizman, po boku Čaputovej ako partner, stojí viac ako rok a pol.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport