eReport.sk
Jaroslav Naď, foto: tasr

FOTO DOKALIČENÝ NAĎ: Takého dobitého ministra obrany ani nespoznáte. Čo sa mu stalo?

Fúha, to je niečo! Minister obrany Jaroslav Naď dnes dorazil na zasadanie úradu vlády zmenený na nepoznanie. Odreté čelo, červený nos! Čo sa ministrovi vlastne stalo?

Každý má nejaké hobby a zdá sa, že pre ministra Naďa je to zakopať si s kamarátmi futbal. Minister si tak po lockdownovom období oprášil svoje kopačky a opäť si šiel zabehať za loptou po trávniku. Koníček sa mu evidentne trochu vymkol spod kontroly a zakopal si doslova v duchu: “Športom k trvalej invalidite”.

Na úrade vlády sa totiž dnes ukázal poriadne dobitý a v záplave objektívov kamier a fotografov, pôsobil mierne bizarným dojmom. „Veľmi sa teším, že po covidovom období som sa mohol vrátiť k môjmu obľúbenému futbalu. Dnes to nedopadlo najlepšie, ale aj taký je šport,” napísal člen vlády na sociálnej sieti.

Foto: tasr, eReport FB/JN

Naď sa na svojom profile na internete aj posťažoval, že jeho zranenie niektorí “fanúšikovia” ihneď zneužili na spriadanie fabulácií. „A nekonšpirujte prosím, aj ja som obyčajný človek z mäsa a kostí, kto z Vás nemal nikdy žiadne zranenie? Niektorí píšete, že chcete video ako dôkaz. Sorry, ale futbal s kamarátmi nezvyknem natáčať,” dodal uštipačne.

Naď taktiež počas rokovania na úrade vlády prezradil, že k úrazu prišiel počas medzirezortného zápasu medzi ministerstvom obrany a dopravou.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport