eReport.sk
Milan Lučanský, foto: facebook M. L.

FOTO Dojímavý odkaz dcéry Milana Lučanského: Si prvý hrdina svojho syna, prvá láska svojej dcéry

V nedeľu bol medzinárodný Deň otcov a na svojho zosnulého otca si spomenula aj dcéra bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského (†51). Na jeho profile na sociálnej sieti mu pri príležitosti sviatku všetkých otcov adresovala dojímavé vyznanie.

Generál Milan Lučanský spáchal samovraždu na sklonku minulého roka. Obvinený bývalý policajný prezident sa mal vtedy obesiť na teplákovej bunde. Zvláštne okolnosti úmrtia ešte vyšetruje prokurátor generálnej prokuratúry. Po polroku od tragickej udalosti si na neho verejne spomenula jeho rodina. Pravdepodobne jeho najmladšia dcéra mu na jeho profile na sociálnej sieti poslala dojímavý odkaz ku Dňu otcov. K statusu sú priložené aj fotky Lučanského s dcérou a list napísaný detskou rukou.

„Otec je, bol a vždy bude: Prvý hrdina svojho syna…Prvá láska svojej dcéry…,” začína status. „Preto prajeme všetkým oteckom v ich sviatočný deň pevné zdravie, veľa pracovných úspechov, ale predovšetkým to, čo je v dnešnej dobe najcennejšie a to je rodinnú pohodu, lásku, úctu a vzájomný rešpekt. Otec, odpočívaj v pokoji,” píše sa ďalej v príspevku.

List a fotky uverejnené na profile zosnulého Milana Lučanského na Deň otcov. – Foto: FB ML

Je to prekrásne vyznanie od dcérky, ktorá stratila otecka ešte v mladom veku, keď sa ešte potrebovali navzájom obaja. Neskutočne bolestivé pre rodinu,” píše sa v jednom z komentárov pod statusom.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport