eReport.sk
Mestskí policati spacifikovali agresívneho muža. Foto: FB MPB

FOTO Chuligánov nadránom rýchlo upratali mestskí policajti! Použili chvaty a hmaty

Vyslúžili si veľkú pochvalu! Prácu bratislavských mestských si všimol a patrične ocenil aj primátor Matúš Vallo. Ich výkony ho potešili až natoľko, že sa nim vystatoval na sociálnej sieti. Policajti si za posledné dni totiž zapísali na vrub dva nebezpečné, no nakoniec úspešné zákroky.

Slovenská metropola sa stáva nebezpečnou najmä počas víkendov. S pribúdajúcim alkoholom v krvi a ubúdajúcim svetlom sa v niektorých ľuďoch prebúdzajú agresívne a kriminálne sklony. Nebolo tomu inak ani posledný víkend.

V uliciach museli mestskí policajti ukázať svoju pohotovosť v dvoch prípadoch. „Počas piatkovej noci agresívny muž slovne napádal zákazníčky a zákazníkov v klube na Palisádach a po príchode hliadky zaútočil aj na nich. Pri zatýkaní boli zaistené dva nože,” okomentoval primátor Matúš Vallo v statuse.

Mestskí policajti spacifikovali agresívnych mužov. – Foto: FB MPB

To však nebolo ešte všetko. „V nedeľu ráno o 5:35 hliadka zasahovala pri bitke siedmich mužov, ktorej vznik bol viditeľný na kamerovom systéme. Vznikajúcu bitku prerušil zákrok Útvaru zásahovej jednotky a kynológie,” doplnil Vallo, ktorý ocenil výkony “meskáčov”.

Použili chvaty a hmaty

„Bezpečnosť nočného života zabezpečujeme zvýšeným výkonom služby mestskej polície pod dohľadom nočného primátora Martina Královiča. Chválim mestskú políciu za úspešné zásahy a minimalizovanie nebezpečných situácií nočného života,” odkázal im na diaľku.

Detaily bitky popísala na svojom profile aj mestská polícia. „Operátor mestskej polície spozoroval o 5:35 ráno v blízkosti Suchého mýta dve agresívne skupiny. Na miesto ihneď vyslal hliadky zásahovej jednotky a kynológie. Fyzický konflikt medzi siedmimi páchateľmi museli zastaviť až mestskí policajti, ktorí boli v danej situácii prinútení použiť chvaty a hmaty. Všetkých zadržali a odovzdali do rúk policajného zboru,” priblížili.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport