eReport.sk
Andrej Kiska (vpravo) odchádza zo snemu strany Za ľudí po tom, čo za novú predsedníčku strany bola zvolená Veronika Remišová (vľavo), 8. augusta 2020 v Trenčianskych Tepliciach.
Andrej Kiska a Veronika Remišová. Foto: tasr

FOTO Ako sa dá vystreliť zo Za ľudí cez Kisku? Satirická stránka sa s tým veru nepárala!

Situácia v najmenšej koaličnej strane Za ľudí je dlhodobo bezútešná a stále sa len zhoršuje. Vládnej partaji, ktorej šéfuje Veronika Remišová, možno nechýba snaha byť rešpektovaným a medzi voličmi obľúbeným politickým subjektom, no ukazuje sa, že opak je pravdou. Strana stráca svojich členov, najprv z nej odišli Tomáš Valášek a Miroslav Kollár, v piatok sa k “utečencom” pridala aj odborníčka na zdravotníctvo, lekárka a bývalá poslankyňa NR SR – Andrea Letanovská. V Za ľudí je teda stále menej ľudí a práve tento fakt si vzala na paškál aj satirická stránka Zomri na Facebooku.

Prinášame memečká, ktoré sa v posledných hodinách na Zomri zverejnili. Pri jednom z nich si pomohli aj exprezidentom Andrejom Kiskom, ktorý stranu Za ľudí vymyslel a zakladal, pričom bol jej predsedom do augusta 2020. Konkrétne to je hlava bývalej hlavy štátu, ktorá satirickej stránke poslúžila na výstrelok. Napokon pozrite sa sami, ako to dali, isté však je, že sa s tým ani trochu nepárali. Komentovať to nebudeme, to necháme, milí čitatelia, na vás.

Zdroj: fb/zomriofficial

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport