eReport.sk

FOTO AKO DÔKAZ Koniec luxusu pre Pellegriniho? Ale kdeže…

Od začiatku tohto týždňa môže bývalý podpredseda parlamentu Peter Pellegrini (HLAS) zabudnúť na všetky výhody, ktoré vyplývali z výkonu tejto funkcie. Ešte v nedeľu sa vozil v luxusnej limuzíne so šoférom, od utorka si už bude do nej sadať novozvolený podpredseda národnej rady Juraj Blanár (SMER).

Ale zdá sa, že Pellegrini sa len tak ľahko nevzdá luxusu vlastného šoféra. Zvykol si na to ako minister, neskôr premiér a donedávna ešte aj podpredseda parlamentu. A ako sa hovorí, od dobrého sa ťažko odvyká. Podľa toho, čo sme mohli vidieť, sa Pellegrini rozhodne nechystá presedlať na MHD či nebodaj pešiu chôdzu. V utorok ráno ho z jeho luxusného apartmánu do národnej rady totiž doviezlo auto, ktoré by sa smelo dalo považovať za „lepšie“. Malo banskobystrickú ečevečku, pritom sám Pellegrini pochádza z tohto kraja. Nešoféroval Pellegrini, ten sa viezol na sedadle spolujazdca, čo je zrejme pre neho novinkou. Veď ešte v nedeľu bol hosťom televíznej diskusie, to však bolo poslednýkrát, keď si užil luxusnú limuzínu aj s výhodou bezpečného zadného sedenia.

V kuloároch sa o Pellegrinim šepká, že práve limuzína bola zo všetkých výhod podpredsedu parlamentu tá, ktorú mal najradšej. Bývalý premiér je vraj fajnšmeker, má vkus a luxus má naozaj rád.  Snažili sme sa spojiť s Petrom Pellegrinim, aby sme sa dozvedeli, kto ho do národnej rady vozí, ale na naše telefonáty ani sms správy nereagoval.

Foto: Vlado Benko jr., eReport.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO AKO DÔKAZ Koniec luxusu pre Pellegriniho? Ale kdeže…

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php