eReport.sk

Fitness influencer zomrel na Covid- 19: Najprv tvrdil, že neexistuje

Fitness influencer Dimitrij Stuzhuk z Ukrajiny zomrel vo veku tridsaťtri rokov po pozitívnych testoch na koronavírus, predtým však o existencii vírusu pochyboval.

Pred tromi dňami zdieľal Stuzhuk na svojom Instagrame príspevok o svojej skúsenosti s Covid-19. Fitness Influencer zverejnil fotografiu z nemocničnej postele. Napísal, že počas nedávnej cesty do Turecka sa na ďalší deň zobudil a začal ho trápiť nepríjemný kašeľ.

Po návrate na Ukrajinu podstúpil test na prítomnosť koronavírusu, ktorý bol pozitívny. „Bol som ten, ktorý si myslel, že Covid- 19 neexistuje…Kým som neochorel,“ uviedol vo svojom príspevku na Instagrame. „Koronavírus nie je len obyčajná choroba. Je to nesmierne ťažké,“ napísal a v tom čase dodal, že jeho stav je stabilizovaný.

O deň neskôr jeho exmanželka Sofia Stuzhuk, s ktorou mal tri deti napísala, že zomrel. Pri tejto príležitosti zverejnila aj spoločnú fotografiu s deťmi pri západe slnka. Ich najmladšie dieťa malo len deväť mesiacov. „Do konca života ti budem vďačná za naše tri krásne deti,“ napísala jeho exmanželka.

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fitness influencer zomrel na Covid- 19: Najprv tvrdil, že neexistuje

Najnovšie