tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Igor Rattaj, foto: ereport

VIDEO Finančník Igor RATTAJ: Čo bude pre lyžiarov znamenať zdražovanie energií a na čo balil baby?

Spolumajiteľ Tatra mountain resorts povedal, prečo je slovenský zákazník lepší ako zahraničný, ktorý z nich sa viac rozhadzuje a v akom pomere. Kto vo finále pocíti ohlasované zdražovanie energií, bude to zákazník? O koľko sa predraží lyžovačka? Prečo chcel prehadzovať peniaze vidlami a kde vznikol pojem „žraloci“?!

Milionár, v Čechách miliardár, finančný žralok, šéf Tatier, takými prezývkami je titulovaný v médiách. Ani s jednou sa, tak úplne nestotožňuje, ale zasmeje sa. Na otázku prečo sa túžil „dostať k peniazom“, má prozaickú odpoveď. Na počiatku bola len obyčajná túžba získať pozornosť ženského pohlavia.

Jeho meno zarezonovalo, keď vyhlásil, že Rakúšanom ukáže, ako sa robí biznis. Vtedy sa mu v diskusiách smiali, dnes už spravuje niekoľko rakúskych stredísk. Komplexne má pocit, že sú s ich službami slovenskí i zahraniční klienti spokojní. Zapamätal si však absurditu, kedy sa na internete zákazník sťažoval na ľad. Prekážal mu na zjazdovke. Rattaj mu to vysvetlil. Je to epický príbeh…


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Finančník Igor RATTAJ: Čo bude pre lyžiarov znamenať zdražovanie energií a na čo balil baby?

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku