eReport.sk
Fico vyzýva Čaputovú
Robert Fico a ďalší predstavitelia strany Smer, foto:yt/smersd

VIDEO Fico: O Gašpara sa reálne bojíme! Títo grázli na NAKA sú schopní všetkého

Fico vyzýva Čaputovú! Bývalý premiér a súčasný opozičný líder Robert Fico (Smer-SD) vyzýva prezidentku Zuzanu Čaputovú. Opozičník apeluje na hlavu štátu, aby sa prestala len prizerať na bezohľadné porušovanie ľudských práv políciou, aby definitívne zasiahla! Ide o reakciu na včerajšie zadržanie Národnou kriminálnoou agentúrou bývalého policajného prezidenta a poslaneckého kandidáta Tibora Gašpara.

Opozícia sa k týmto udalostiam vyjadrila jednohlasne. Podľa jej predstaviteľov ide o konanie s politickým motívom, a motívom kriminalizovať opozíciu. PodľaFico je to „akcia“ s cieľom diskreditovať ašpiranta na víťazstvo v predčasných parlamentných voľbách Smer, v prospech Progresívneho Slovenska.

Sorošovec Šimečka

Toto je bezprecedentný útok štátnej moci na predstaviteľov opozície krátko pred parlamentnými voľbami. Nie je náhoda, že vec, ktorá sa týka Tibora Gašpara je vnímaná i v zahraničí. Možno ste zachytili vyjadrenie maďarského ministra zahraničných vecí, ktorý povedal, že každý kto má iné videnie sveta ako Soros by mal byť pozatváraný. Na toto sa expresne ozval najväčší „sorošovec“ Šimečka. To len potvrdzuje, že trafená hus zagágala.“ uvádza predseda Smeru Fico na tlačovej konferencii.

Zdroj: yt/smersd

Bezprecedentná situácia

Fico i predstavitelia strany sú naozaj s aktuálnou situáciou znepokojení: „Nás mimoriadne znepokojuje bezprecedentná situácia okolo Tibora Gašpara. Od jeho zadržania uplynulo už vyše 30 hodín. Reálne sa bojíme o jeho život! Títo grázli na NAKA sú schopní všetkého. Nechcem, aby sa opakoval scenár generála Lučanského či advokáta Krivočenka.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čo sa to stalo s dnešnými študentami? E. Chmelár by si po 34 rokoch od zmeny želal aj kritickú bilanciu vývoja na Slovensku.
  2. Tiger prestal poslúchať
  3. Beňovej vyjadrenie sa k aktuálnemu politickému
  4. Monika Beňová sa v nedeľu rozpísala. Podnietila ju k tomu najnovšie vydanie relácie .pod lampu Štefana Hríba, ktorý si pozval Štefana Hamrana.

Šéf Smeru pokračuje: „Takéto zneužívanie trestného práva na likvidáciu opozície, sme tak krátko pred voľbami nečakali. Je to ako keby nejaký vrchol ľadovca, ku ktorému sa blíži každým jedným dňom, kedy budú parlamentné voľby.“

Fico vyzýva Čaputovú

Líder opozície vyzýva prezidentku, aby začala konať! Požaduje od nej to, aby sa prestala prizerať na bezprecedentné porušovanie ľudských práv. Bývalý premiér hovorí o tom, že ide o jasnú politickú objednávku. Dvaja vykonávatelia- Lipšic s Hamranom majú za úlohu „odstaviť“ z hry opozičných politikov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico: O Gašpara sa reálne bojíme! Títo grázli na NAKA sú schopní všetkého

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php