eReport.sk

VIDEO Fico spája ľavicové sily! Číslom 150 na kandidátke Smeru bude predseda Chmelárovej strany


Fico spája ľavicové sily! Opozičná strana Smer-SD pokračuje v postupnom predstavovaní svojej kandidačnej listiny pred septembrovými parlamentnými voľbami. Po predstavení prvej deviatky, sa na tlačovej konferencii po boku predsedu Smeru Roberta Fica objavilo aj ďalšie zaujímavé meno. Smer totižto prvýkrát od svojho vzniku dáva priestor človeku z inej politickej strany, konkrétne predsedovi ľavicovej strany Socialisti.sk Arturovi Bekmatovovi. Stranu Socialisti.sk pôvodne zakladal politický analytik a komentátor Eduard Chmelár.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. VIDEO Podľa Fica pripravuje Čaputová čurillovskú pomstu: Evidujeme útok na Žilinku a Aláča!
  2. Základné hodnoty Európskej únie
  3. Ďalší súd mu dal za pravdu

Terénna práca so zamestnancami a odborármi

Bekmatov sa v prípade prekrúžkovania sa do NR SR stane podľa dohody s Ficom pevnou súčasťou poslaneckého klubu Smeru-SD. V Smere by sa chcel sústrediť hlavne na ľavicové témy, medzi ktoré patrí napríklad skracovanie pracovného času, alebo pracovného týždňa.

Zdroj: Yt/smerssd

Fico spája ľavicové sily

Strana Socialisti.sk sa vo svojej doterajšej histórii sústredila najmä na terénnu prácu. Jej zástupcovia trávia veľa času so zamestnancami a to priamo v rôznych závodoch a továrniach, alebo taktiež so zástupcami väčších, stredných aj menších odborových zväzov.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico spája ľavicové sily! Číslom 150 na kandidátke Smeru bude predseda Chmelárovej strany

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: