eReport.sk
Fero Joke
Fero Joke, foto: TV Markíza

Fero Joke priznáva: Pil som veľa, keď som prestal, zmenil sa mi život!

František Košarišťan, známy ako Fero Joke (31) patrí medzi nesmierne obľúbených komikov. Priznáva, že kedysi pil viac ako bolo zdravé. S alkoholom však sekol a úplne sa mu zmenil život.

Fero, nedávno ste mali spevácku premiéru v šou Tvoja tvár znie povedome. Aký to bo pocit, pre vás ako komika stáť na pódiu a spievať a tancovať?

Ja som s tým úplne v pohode, ale zase na druhej strane spievať a tancovať naraz je otras. Keď však treba zabaviť ľudí, tak som bol na správnom mieste a v správny čas a rozhodne to splnilo svoj účel.

Priznajme, že spev nie je úplne vašou silnou stránkou. Máte pocit, že vás táto šou trošku naučila aj spievať?

Ťažko povedať. Ako som spomínal predtým, spev nie je mojou silnou stránkou. Možno som sa však naučil tak trochu pracovať s hlasom, ale spievať asi veľmi nie. Buď máte ten dar, alebo nie. A techniku hlasu som určite zlepšil,že viem, čo je falzet. Možno toto mi niečo dalo do života.

Vraj ste boli v šou skvelá partia. Kedysi ste parodovali aj Zuzku Belohorcovú. Spriatelili ste sa?

Určite sme sa spriatelili všetci. Boli sme jednou z najlepších partií za čias tejto šou. Všetci mi veľmi chýbajú. Zuzky Belohorcovej som sa trošku bál, či moje paródie zobrala dobre. Ale ona je profíčka a zobrala to super. Mám s ňou štandardný a super vzťah. Máme sa veľmi radi.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport