eReport.sk
Foto: shutterstock/Featureflash Photo Agency

Fergie je kráľovnej Alžbete stále v pätách. Je to zo strany vojvodkyne iba vypočítavosť?

Vojvodkyňa z Yorku Sarah Ferguson sa pohrebu princa Philipa († 99) nezúčastní. Kráľovnej však stojí po boku a chodí s ňou na prechádzky.

Pohreb vojvodu z Edinburghu sa bude konať vo Windsore v sobotu (17.4.) a bude sa ho môcť zúčastniť iba hŕstka smútiacich z kráľovskej rodiny. Účasť vojvodkyne z Yorku sa neočakáva. Denník The Sun tvrdí, že na pohreb nebola pozvaná. Podľa ich informácií však práve ona stála tento týždeň po boku smútiacej kráľovnej. Uvádza, že Fergie a jej bývalý manžel princ Andrew chodia na hrad Windsor aj dvakrát denne.

Plánujú návrat do spoločnosti?

Zdroj blízky kráľovskému dvoru uviedol: „S kráľovnou chodili na krátke prechádzky po záhradách. Kráľovná mala pre Sarah vždy slabosť. Považuje ju za vynikajúcu matku.“ Povráva sa, že kráľovná by mohla byť po smrti manžela otvorenejšia myšlienke, že Fergie a Andrew sa vrátia k významnejšej úlohe v rámci spoločnosti. Žeby práve toto bol dôvod ich častých návštev?

Zdroj: facebook SF

Z dôvodu pandemických opatrení musia zúčastnení na pohrebe dodržiavať dvojmetrové rozostupy, ak nežijú v spoločnej domácnosti a nesmie byť prítomných viac ako 30 ľudí, či už je to v exteriéri alebo v interiéri. Preto sa pohrebu nesmie zúčastniť široká verejnosť. Bude ale možné ho sledovať v priamom prenose. O 15,00 britského času bude štátna minúta ticha.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport