eReport.sk
Gelemová a Felix Slováček, foto: profimedia

Felix Slováček o rozchode s milenkou: Všeličo som jej natáral. Sľuboval som nezmysly

Hudobník priznal čo stojí za rozchodom. Mladá milenka Lucia Gelemová už nechcela čakať.

Slováček (78) je stále ženatý s Dádou Patrasovou (65), napriek tomu teraz o sebe tvrdí, že je slobodný muž. Zbavil sa mladej milenky a k manželke sa vrátiť zatiaľ neplánuje.

O štyridsať rokov mladšia výtvarníčka Lucia Gelemová túžila po dieťati. Témou bol aj Slováčkov rozvod s Patrasovou. Ani jedno sa ale po siedmich rokoch spolužitia nestalo. Slováček sa k týmto dvom veciam neodhodlal a tak mu Gelemová zbalila kufre. Priznáva, že je nešťastný, ale rozchodu sa nedalo zabrániť: „Človek musí rešpektovať jej túžby a to, čo by v živote chcela. Už viem, že jej v tom nemôžem prekážať. Naopak som rád, že som s ňou mohol byť sedem rokov. Nech ide ďalej,” povedal muzikant. Spomienky má len pekné. „Milenecký vzťah skončil. Myslím ale že tých sedem rokov sa mi vrylo hlboko do srdca a zostanú tam navždy. Lucia je skvelá žena a priatelia myslím, že budeme vždy spolu,” myslí si Slováček.

Nasľuboval všeličo

Gelemová si veľmi priala potomka, čo sa nestalo. Aj keď to zo začiatku Slováček nevylučoval: „Je pravda, že som to chvíľu zvažoval. Ale to my chlapi tak robíme, keď sa niečoho napijeme. To sme hrdinovia. Všetci sa rozvádzame, ženíme sa a chceme deti. Keď potom vytriezvieme, tak sme niekde inde,” povedal pre blesk.cz. Štyridsaťročný rozdiel začal riešiť časom viac. Či sa dá dokopy s manželkou Dádou Patrasovou nekomentoval. Skôr rieši vzťah so synom a zvažuje, že sa presťahuje k nemu do domu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport