eReport.sk
Fanúšikovia jasajú
Americká popová speváčka Madonna, foto:tasr/ap

Fanúšikovia jasajú! Madonna ohlásila turné k 40. výročiu svojej hudobnej kariéry

Fanúšikovia jasajú! Americká popová speváčka Madonna pri príležitosti 40. výročia vydania debutového albumu oznámila v utorok svetové turné.

Fanúšikovia jasajú

Madonna (64), vlastným menom Madonna Louise Cicconeová, na avizovanom turné predstaví piesne zo svojej celej kariéry – od debutového počinu „Madonna“ (1983) po najnovší štúdiový album „Madame X“ (2019).

Veľkolepé turné

Turné s názvom „The Celebration Tour“ bude mať celkovo 35 zastávok. Madonnino predchádzajúce turné „Sticky & Sweet Tour“ (august 2008 – september 2009) je s tržbami 411 miliónov dolárov najvýnosnejším koncertným turné ženskej interpretky v histórii.

Mohlo by vás zaujímať:

Niekoľko zastávok v Európe

Turné sa začne v júli v kanadskom Vancouveri. Speváčka následne zavíta do Londýna, New Yorku, Barcelony, Paríža či Štokholmu. Sériu koncertov Madonna ukončí 1. decembra v holandskom Amsterdame.

Madonna pripravuje filmovú biografiu

Oznámenie nového svetového turné prichádza v čase, keď umelkyňa pripravuje filmovú biografiu na základe svojho životného príbehu, všíma si AFP. Minulý rok vyšla kompilácia „Finally Enough Love: 50 Number Ones“, ktorá zahŕňa jej celú kariéru a obsahuje tanečné remixy jej najväčších hitov. Dvadsiatka z týchto skladieb sú raritné nahrávky, ktoré sa dočkali svojho prvého oficiálneho vydania.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fanúšikovia jasajú! Madonna ohlásila turné k 40. výročiu svojej hudobnej kariéry

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie